.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Melichor
Text: Ještě pár kostiček na ohryzávání:

Kristoffersonova postava šéfa Hanlona bude velitel NCR sil v oblasti a chystá se uknočit kariéru. Hanlon už dlouho nese na svých bedrech těžkosti celého světa a moc se mu nelíbí, kam směřuje. Sám zpěvák/herec byl Ranger, létal ve Vietnamu a i tím ovlinil celou postavu.

Zach Levi byl najat dříve, než byla postava Arcadea zcela napsána, takže mu byla ušitá na tělo. Stejně tomu bylo i u písařky Bratrstva Victorie, kterou namlouvá Felicia Day.

Postava DJ Pana Las Vegas v podání Waynea Newtona má sice hlas, ale žádné tělo. Jeho dialogy jsou údajně bizarní, takže hodně štěstí Smejki. Byl stvořen Panem Housem. Chvilku mi to vrtalo hlavou odkud herce, který za něj mluví, znám. Nakonec při prohrabávání mi došlo, že Rene Auberjonois ztvárnil otce Mulcahyho v MASHi.

Sadlerův robot Victor na nás bude mluvit jako pravý kovboj. Chvílemi...

Fred Tatasciore na nás promlouvá téměř z každé hry(naposledy ze Starcraftu 2) namluví Tabithu/Rhondu. Pro jeho transvestické sklony mají za mořem hezký opis: the cross-dressing super mutant.

A pro všechny mdlé mysli: Ve hře budou krom policejních robotů i sexboti, pokud jsem ten článek rozlouskal správně.
Kontaktní údaje