.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ještěr
Text: Je to celkem nahodne namichana (tedy asi reprezentativni) ukazka jedne konkretni lokace - silne vidlacke, s domorodci tak trochu ze vsech koutu sveta, pomerne bezpecne si zijici svym malym zivotem. Pravdou je, ze jsem zamerne mijel questy a storyline, snad vyjma tech tri \"vaznych\" dialog-oken. Ty budou obsahem samozrejme trochu nekde jinde.

Dialekty jsou vetsinou Prebralovy a prijal jsem je s povdekem, v o neco mirnejsi podobe jsou jinde, ale nic velkyho. Tak jako tak - budou tam.

Ta celorepublikova teorie neni na miste, kuprikladu za spoustu Pragismu jsem zodpovedny ja a naopak slangar Prebral je Prazak, takze se nam to hezky prohodilo. Jestli si nekdo mysli, ze napsat treba 50 postav vicemene jednim stylem neleze casem na mozek a nevede k vyhoreni, tak se teda mimochodem silene plete. To si clovek ale musi zazit z druhe strany, aby si to uvedomil. Nechapou to ani nekteri mladsi memberi.

(On Prebral ma u me prakticky uplne volnou ruku, protoze NPC spolecniky pise treba zpusobem na Nobelovku. Je to s prehledem nejchytrejsi a nejnadanejsi textar, se kterym jsem kdy kde pracoval.)

Kritiku nekterych NPC nechapu. Dite se ma prece chovat jako dite. Opilec jako opilec. Redneck jako redneck, atd. Kdo chce smesici intelektualnich momentek, necht si pocka na ukazku z takto ladene lokace - a ne venkova. BGE je pestre a dojde na leccos. :P

Kdyztak si pak nechate vratit prachy za originalku, NO NE?!
Kontaktní údaje