.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Warren
Text: S tým bossizmom moc nesúhlasím. Napriek jeho vzrastu a počtu hp Frank nebol nikdy pre mňa skutočným bossom v F2. On bol len hora svalov, bábka v rukách Enklávy. Ak by sme tu mali pomenovať skutočného úhlavného nepriateľa, tak je ním Enkláva. Keby hlavný hrdina Franka porazil a Enklávu nechal žiť ďalej, tak by si vyprodukovala znovu ďalších Frankov. Ak už ho mám spájať s bossmi, tak ho považujem skôr za karikatúru než sa serióznu vec (tu vidím poučenie z F1).

No a k NV... Ťažké morálne rozhodnutia sa už pomaly začínajú stavať trendom v RPG. Skôr by ma zaujímalo, či bude príbeh natoľko pohlcujúci a seriózny, aby som tie rozhodnutia nejak vnímal na srdci. V tomto ma napr. F3 dosť sklamalo (nakoniec to bolo len povrchné tlačenie na city) vďaka zlému scenáru. A tiež mi príde smiešne, že vždy je to v hrách tak, že práve hráč musí byť ten, čo robí veľké rozhodnutia. A tak to vyzerá, že aj v tomto prípade budem musieť riešiť osudy NCR a Légií. Keby aspoň sa pokúsili byť originálnejšími a nerobili z hlavnej postavy Herkula, čo ide rozhodovať o osude sveta, ale povedzme sa skôr zamerali na vytvorenie zaujímavých osobností (zvoní tu niekomu Torment?). Teraz nevravím, že to dopadne presne tak, ako vravím, ale mám také tušenie, že je to k tomu dosť náchylné. A som dosť zvedavý, ako si tvorcovia poradia s humorom. U F3 tá komédia bola tragická... No aby to neznelo, že len poddžubujem, tak im prajem, aby to vyšlo, aj keď im veci zrovna nehrajú do kariet. Práve o to bude výsledok cennejší, ak to nakoniec dopadne dobre.
Kontaktní údaje