.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: anonym - Tak za prvé. Hratelnost u mě vždy vítězí nad grafikou. Pokud bude FoNV dobré RPG, stále stejně hnusné animace postav v pohodě zkousnu jako malinu. To ale nemění nic na tom, že Fo3 měl špatnou hratelnost a ještě vypadal hnusně.

Za druhé. Pokud jsem chválil Planet Alcatraz, tak jsem se rozplýval nad hratelností a ne nad grafikou. Jak už jsem psal, grafika u mě není podstatná, ale je lepší, když se má na co člověk dívat a nechce se mu z toho zvracet. Grafika u PA je pěkná a stylová. Na to, že je to RPG ve 3d s pseoudo iso kamerou, kdy se na pajduláky většinu hrací doby dívá hráč z dálky, se postavy pohybují a vypadají daleko lépe než ve Fo3 a nadcházejícím FoNV. Hratelnost ani porovnávat nebudu, protože u Fo3 byla tragická. U této hry jsem vydržel od začátku do konce a zrovna tak jsem se i u ní bavil.

Oproti Fo3 to je skoro neznámá hra, strhaná nesmyslně v recenzích, ale nad Fo3 vítězí ve všech směrech.

Tady jsou nejaké screeny z té \"grafické hrůzy\" http://img835.imageshack.us/g/scr00649.png/
Kontaktní údaje