.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Ach jo, a co na tom nechápeš? Jsme na stránce o Falloutech a jako Fallout stojí Fo3 za hovno. Kdyby to nemělo nic společného s Falloutem, tak bych tomu i těch 70% dal (RPG hra z postapo prostředí s propracovaným herním systémem? super). To je jak s Číňanem s tebou, fakt že jo.

Ohledně toho \"Failout 3 parádní hra určitě je\", tak to jsem odpovídal někoho (nevím kdo to byl, nepíšu si tak důkladné poznámky jako ty, co kdo napsal), kdo mluvil o tom, že \"Fallout 3 je parádní hra\", takže jsem opakoval to, co dotyčný řekl, plus jsem dodal, jak to opravdu myslím. Všimni si, že jsem odpověděl \"Failout 3\", čímž jsem jasně naznačil co si o té hře myslím a taky to, že je to řečeno částečně ironicky.

Budu ti muset vysvětlovat každou svou větu, co jsem kdy napsal nebo mi budeš věřit to, co si myslím, když řeknu, že Fallout 3 stojí jako Fallout za hovno?

Máš eště ve svém debilníčku nějaké další moje citáty, které jsi nepochopil a potřebuješ je vysvětlit? Rád ti vše objasním.
Kontaktní údaje