.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Amaroun
Text: JaW: Jasnyyyy takze jako postapo rpg hra to je gamesa s propracovanym hernim systemem ale s tragickou hratelnosti jinak-li receno tragedie pro deti a retardovane jedince..... jako Fallout to stoji za hovno

Jakej mam na to nazor? .... musim rict mnohem tolerantnejsi nez ty.... Znovu opakuju ze hru jsem si dokazal relaxacne uzit po svem a grafika, krome divneho pohybu mi nejak zvlast nevadilaa. U FONV mi taky nejak zvlast nevadi... Samozrejme jsou mnohem vymakanejsi, propracovanejsi hry a urcite je to krasna myslenka si predstavit pokracovani Falloutu v nejakym cryenginu nebo unrealu.

Pro mne je Fallout 3 proste fallout pro jinou generaci (pokud se tyce koncepce - vysledek tam to urcite Betheseda projela, ale porad je to jedna z nejuspesnejsich her, ktera je na USA trhu v Top 100 ? ) ... Chapu ze se to nekomu nemusi libit, nechapu ale to ustrnuti,ktery se projevuje v komentarich a zrejme i to cekani na nejaky \"lepsi Fallout\", kdyz v rukou Bethsedy jsou pravidla zcela jasna, a to ze rpg prvky...HC prvky co kdysi byli uz pravdepodobne neuvidime. A to ani u FoNV, kde asi bude lepsi rpg system nez u F3, ale nebude nejak zvlast slozity.... Stejne tak je na tom DAO vs Baldur\'s Gate , Risen vs Gothic a zrejme tomu bude i u Zaklinac vs Zaklinac 2 ..... Samozrejme pokud konzole bude mit stale navrch nad PC (prodejnost her) myslim ze recese v hloubce hratelnosti jen tak nezmizi......
Kontaktní údaje