.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Amaroun - každý hráč má jinak posunutou míru vkusu a proto se nemá cenu furt dohadovat a tahat za slovíčka kvůli subjektivním hodnocením jednotlivých hráčů. Někdo holt u Fo3 strávil stovky hodin a strašně se u toho bavil a někdo to hned po zapnutí zhnuseně vypnul. Já sem někde mezi. Zkoušel jsem to snad i sto hodin (dohromady s modifikacemi), chvilkama se u toho bavil, ale nakonec zklamaný a zhnusený to nikdy nedohrál a popravdě jsem se jako ve Falloutu nikdy necítil...snad jen s modifikací Return to Shady Sands. Takže je to tak, že já na ten svůj Fallout 3 pořád ještě čekám.

Ať si teda každý mele to své, každý má v podstatě pravdu, z toho svého pohledu. Nechme Keina ať si na nový Fallout plive, když to tak cítí a ty se můžeš klidně nad ním rozplývat, ale hlavně zas nezačínejte tu debilní hádky kdo má a kdo nemá pravdu. Je to už nuda a myslím, že to už ani nikoho nemůže bavit. Aspoň mě to nebaví.
Kontaktní údaje