.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Tak můj první dojem je takový, že:

...tuhle hru hrát jen tak nezačnu. A přiznám se, že jedním z hlavních důvodů je také \"outlook\" té hry. Působí na mě jako nějaká betaverze. Grafika je příšerná. Hlavně teda zbraně vypadají otřesně a snima v ruku v ruce interiéry. Do toho ještě hnusné animace postav (proč ty zbraně drží pořád tak retardovaně?) atd. atd.... Prostě kartonový svět s kartónovými zbraněmi jenž navíc geroj drží jak penis jiného muže.

Hrál jsem to zatím jen chvíli a pozlobil jsem trochu sídlo POWDER GANGERS. Pravdou je, že to působí \"inteligentněji\" a hlavně ukecaněji než Fuck3, ovšem pořád se to nemůže zbavit té bethsedí pachuti a to je asi to co mi nejvíce ze všeho vadí. Neduhy z Fuck3 jsou vidět na každém rohu. Hudba se mi také moc nelíbí, navíc tam jsou skladby i ze Fuck3 což popiči zážitek umocňuje 2x....

zatm jsem nenašek nic co by se mi líbilo, nebo nějak ohromilo, ale jak jsem řekl, hraju to zatím cca hoďku

Jsem nasrán. Ale dám tomu ještě šanci...
Kontaktní údaje