.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JohnH
Text: JaW - pozor ja jsem velkej fanda Falloutu, dodnes mam zaramovanej plakat Vault Dwellera jak odchazi do pustiny, ale F3 se mi desne libil, mozna i proto, ze jsem 8 let cekal na nove RPG z prostredi Fallouta a konecne jsem se dockal a popravde receno, prvni pohled po vychodu z Vaultu na rozhlehlej postapo svet me proste dostal. Ale musim priznat, ze kdyz jsem byl na Levelu dejme tomu 16 tak me hra zacinala trosku uz nudit, nebylo tam co bych objevoval, dialogy byly opravdu nudne a nemel jsem potrebu se s nekym bavit, vzpominam si, ze jsem v tomhle levelu sel do Paradise Falls a proste to tam vykrosil. A ted, kdyz jsem hral 5 hodin FNV a pak si pustil F3 abych ho konecne dohral (trvalo to asi 5 minut do konce, pac uz jsem byl ulozenej pouze pred zaverecnou bitkou v Citadele), tak jsem proste videl, jak zjednodusenej je a jakej ma nevyuzitej potencial. Celou hru jsem proste cekal na neco co neprislo a i po par hodinach jsem byl zklamanej, ze nejvetsi mesto je jen neprehlednej neusporadanej Megaton a dalsi mesta se skladaji tak max z deseti lidi a trech mistnosti ci chatek bez jakekoliv myslenky, jak uz nekdo napsal, jako kdyby to vygeneroval generator.

Nevyuzitej potencial u F3, to je to spravny slovo. Asi nejlepe zpracovana mi prisla lokace Oaza, kterou vlastne hrac ani nemusi najit, pac k ni nevede zadny ukol a nejlepsi NPC postava, kde tvurce premejslel alespon pet minut nad tim jak ji napsat byl Fawkes. Ve FNV hned v prvni vesnici je proste tolik prvku, ktery zarucej perfektni atmosferu, super pocity a skvelou hratelnost, kolik clovek nenajde ani v celym svete F3.
Kontaktní údaje