.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: XYZ
Text: Ked uz tu tak kydate hnoj na bethe$du - mam uplne novy komp, vsetko aktualne ovladace atd. Avsak ten zazracny FNV nefunguje, da sa to vyriesit tym d3d9.dll ale podla foru pouzivanie takychto uprav je na vlastne riziko a oni za to nerucia. Cize ja ako vlastnik FNV mam dalej cakat, kym sa im uraci vydat novy opravny patch, ktory to fixne. Superrr, za to som dal peniaze, ze by si nejaky curaci spravili zo mna betatestera na nieco co malo byt davno funkcne. Nepoviem keby som bol jediny, staci sa pozriet na ich forum, a tolko spamu s problemami som uz dlho nevidel. Hold tahat peniaze to vedia.
Este poznamocka : ten komp som kupoval hlavne kvoli tomu po*ebanemu FNV, takze vies aky som bol rad ked som dostal black screen po uvodnom intre ? Na nezaplatenie .... a najlepsie je ked to mas cez steam, tak to ani nevratis, lebo si si to aktivaval na svoj steam ucet, takze tak... bethe$da u mna skoncila.
Kontaktní údaje