.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: http://www.cenega.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=212
od drooper » říjen 24, 2010, 2:34 pm

Dobry den,
jsem pomerne rozladeny ohledne situace s PC verzi Fallout New Vegas. Hru jsem kupoval ve vire v to, ze na Steamu budu mit stejne rychlou a kvalitni podporu v podobe patchu a dalsiho obsahu jako ostatni z jinych zemi. Jak je mozne, ze nastala situace s tim, ze i kdyz jsem vybral v instalaci normalni anglicky jazyk, tudiz je hra naprosto totozna s originalni anglickou verzi jaka se prodava kdekoliv jinde, tak stale, ani nekolik dni po vydani 2 opravnych patchu, na ni neni na Steamu aktualizace!? Co ma tenhle pristup znamenat? me nezajimaji nejake vase pravni klicky nebo buhvi co si tu na me vymyslite... nezadam po vas nejakou lokalizaci a podobne ptakoviny! Pouze pozaduji, abych mel na produkt, ktery vyuzivam s originalnim, neupravenym jazykem, stejne rychlou podporu jako ostatni... platime vam tu za hry VICE nez ve vetsine okolnich i vzdalenych zemich, tak alespon se starejte o tyto zasadni veci pane boze! je to snad tak velky problem osetrit tyhle veci tak, aby se tohle nedelo proboha?! Nevim jestli si vubec uvedomujete, ale timhle skodite jenom samy sobe a to tak, ze opravdu hodne...
Kontaktní údaje