.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: KMarkus
Text: Tady jsem hodnotil Fallout za 4. Jsem fakt překvapenej kolika lidem se Fallou3 NV líbí, já už na to dávno zanevřel a před pár dny koukám že NV vyšel. A brahmiňáci to hned neposlalili do kopru. Tak si to stáhnu.. začátek intro ještě pohoda... No hrál sem to asi 2 hodiny a ..... ne.... nuda nuda nuda ,, hnusná grafika zase, animace, vtip žádnej, nic stylovýho, lidi choděj jak kdyby měli nasráno v gatích. Ani z tý Smeikyho recenze sem nepochopil proč dal to svoje \"hodnocení\"... půlku článku píše negativa a pak vytasí 9/10...dospělá supr chytrá hra... Tak to sem asi mega mimoň. Stačí mi, když jen ňáký lamě střílim z metru do hlavy ránu za ránou a on si to dál šije do mě bez tiku v oku, nápis \"zlomená hlava\" mě moc neošálil. :D Ještě že sem na tudle volovinu nečekal tak dlouho jak na F3. Kvůli tomu sem si kupoval novej komp tehdy... a tadle mr*ka mě pro změnu obrala o čas a ještě mi ukázala, že tu samou techniku z F3 už muj počítač v F3:NV zvládá hůř :D Nevim jak to optimalizovali... Každopádně je to nudná hra ve světě falloutu... kdyby to aspoň bavilo. Starý zlatý Fallouty. Tak mě štve, že mě to nebaví, proč vás ta hra lidi baví?

Hraje si to na Fallout ... jasně.... ale jinak ? atmosféra? ... žádná.. vtip?... žádnej.... ani stylový to neni.... grafiku sem videl lepší i v záchodový míse.... zvuky? radši si vypnout repráky a řikat \"bum\", \"prásk\" .. je to větší sranda... no nevim jak na to. Radši si du zahrát blbej poker... to je aspoň sranda... I poker to trumfne.... omg
Kontaktní údaje