.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Warez hraje velice důležitou roli na poli PC her. Zabraňuje totiž tomu aby si lidé kupovali zajíce v pytli což napříklád takový FUck3 byl je a bude. Warez určuje hranici mezi tím co jsou tvůrci schopni vysmolit a tím co si lidi koupí,

Odmítám platit za hru, která se pase jen na jménu svého předchůdce. A co se týka FNV, tak ten mne také vysloveně neohromil abych za něj musel dát 1000,- českokreditů.

Pro mne warez není o penězích, pro mě je warez o morálních zásadách. Nedělá mi problém koupit si kvalitní hru, ikdyby stála 2000,- českokreditů. Problém pro mne jsou ty tak zvané dnešní \"kvalitní\" hry...

Proč bych si měl kupovat hru jenž vyžaduje k aktivaci nějaký nesmyslný steam? A když si ji koupím dříve tak se mi objeví odpočet za jak dlouho ji smím spustit (mimochodem mega vysměch XD ), když si ji můžu rovnou stáhnout z warezu nemusím zvedat prdel a jediné co musím udělat je u instalování cracku zmáčknout ctrl+c a ctrl+v, a k tomu všemu jí budu hrát o tři dny dříve než lidi co kupujou originálku ?

A na závěr si položme ještě jednu otázku:
\"Chceme opravdu Fallout 4?\"
Kontaktní údaje