.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Erendil
Text: sry, zapoměl jsem to napsat dříve...

mě hlavně štve že si sice koupíš produkt, ale oni ti stále diktují c s ním můžeš dělat a co ne... koupím si cedko ale nesmím tu hudbu převěst do MP3 a hodit si ji do kompa... jako WTF? je to moje ne? ani to nesmím nikomu půjčit...
když potřebuješ jednou za pár let zkosit strom tak si tež nepůjdeš koupit pilu, ale půjčíš si od suseda ne? co je na tom? taky to není porušení práv... a taky to někdo musel vyrobit a vymyslet... a kdybych ji koupil tak mi tež bude ležet zas několik let v regálu...

to je prostě business... a do toho morálka nepatří (ptám se: to je nejlevnější karabinky na tenhle přívěsek? ano... no a po 5 minutách dohadování z baby vypadne že mají i o 50Kč levnější, prostě mě chtěli ojebat, kde je tady morálka? já ji nevidím...).
a můžete mě fuckovat jak chcete, ale 100% vás už někdo někdy chtěl takhle hnusně ojebat a pokud nejste naivní máminy sukně tak jste se asi i nasrali... to prostě není o morálce
Kontaktní údaje