.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Melichor
Text: Hm warez versus zbytek světa. Jedinými skupinami hráčů, kteří na warez doplácejí, jsou hráči RPG a adventur.

Hráči FPS i strategií si k mp musí pořídit originální reg. klíč, tudíž si orignálku musí koupit. Na bitevním poli hájící standartu RPG stojí jediný vítěz - Blizzard s Diablem.

Hráči sportovních/závodních simulátorů mají zálohu v product placementu. Třeba se jednou dočkáme podobné situace jako u filmů, kde zváldnou pokrýt většinu nákladů. Možná Nuka colu vystřídá Coca cola...

A třeba jednou někoho osvíceného napadne, že i v EU by bylo vedle knihoven či půjčoven dvd filmů fajn mít i půjčovnu počítačových/xboxových/ps3/wii/bůhvíjakých her.

Warez je dobrá věc, ale vždy závisí na lidech, jak s ním naloží. Vlastním třeba 4 originální boxy BG 1. Jednou se mi ztratilo CD 3, pak se mi ztratila celá sada atd(léta 1999-2003). Teď jsem po 7 letech zjistil, že disky již nejdou přečíst. Jít si koupit orinálku po páté? Ne, díky.
Kontaktní údaje