.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Keine, nejseš ty snad jasnovidec, když jsi věděl jak zareaguju na něco, co tady omíláme už třetí den?

Já, že si dokazuju, že mám pravdu? A co děláš potom ty, co tady dělají všichni ostatní, ty rozumbrado? Začínáš mě opravdu bavit, čím dál víc, fakt, že jo 8-)))

Argumentů tu už padlo několik, jak ode mě, tak od jiných. To, že ty je nevidíš nebo nechceš vidět, je už věc druhá. Ty \"argumentuješ\" jen vytáčkami a výmluvami.

Ve zkratce. Demence je, když po několika hodinách poznáš, že jde o špatnou hru a stejně ji z nějakého, mně neznámého důvodu, hraješ, dohraješ a nakonec za ni stejně nezaplatíš. Přesně to co jsi udělal u Mafie II a teď uděláš u FoNV. Tomu já říkám čistá demence. Normální člověk by totiž tu hru zahodil po pár hodinách hraní a ne dohrál celou a pak po ní plival, tak jak to děláš ty.

Můžeš teď psát celé příspěvky se zapnutým Caps lockem, stejně to nic nezmění na tom, že kradeš.
Kontaktní údaje