.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Knedlik-> Neo
Text: to chce klid, to byla recnicka otazka.
Mam narozdil od JaWa trochu jiny nazor (mozna vic krystalicky blby), cena je dana poptavkou, takze pokud je gamesa ve sleve, je ve sleve a je to ok, zvysuje se atraktivita nakupu. Jak uz jsem rikal nekolikrat predtim, neni mym cilem s vama resit cenu, proc jsou vydavatele nenazrani a chteji za hry moc, proc je tam DRM a podobny picoviny. Lidi delaji svobodny rozhodnuti (to autori taky), to taky nenapadam, naopak zduraznuju (kdyz mi nekdo zabejcene tvrdi, ze warez je only way to get out from this shit, ja rikam, ze neni)- porad celou dobu melu o tom, ze dost lidi neni schopno rozlisit zadarmo a pouzivat neco bez vedomi toho druheho a to mi prijde hodne ujete a zvracene, co se do uvazovani tyce. A je mi jedno, jake vas k tomu vedou pohnutky, jestli je to moralka, nebo cokoliv jineho, tady slo o ten \"princip\" (to slovo nemam rad, tak podstatu) ber/dej. Takhle tady opravdu padaji hrusky a jabka. A Keinova argumentace typu skoda nevznikla je stejne pochybna, jako Kein sam, protoze se mota v kruhu- \"stoji to za hovno a zakon mi to umoznuje, takze co blbe kafrate\"...
JaWe, neda se diskuze uz uzavrit, clanek zaarchivovat a vysrat se na to? Stokrat opakovana lez se stava pravdou, znas to...
Kontaktní údaje