.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Rýmička
Text: Přidám svou trošku do mlýna. Abych byl upřímnej , taky stahuju warez a jen někdy si hru koupím. Pro poctivý kupce prostě zloděj. Jednodušší už to být nemůže- za zboží se platí, nic není zadarmo, takže stahovat warez znamená krást (pokud si ji po očmuchání nekoupím). Proc to tu s máslem na hlavě vůbec píšu? Protože narozdil od právníka jménem Kein mám ale aspon tolik seberefexe, že jsem si toho vědom a nesnažím se tu obhájit neobhajitelný. Přiznejme si- je to fajn dostat hru až pod rypák za pár desítek minut a zadarmo. Někdo má morální zásady tak vysoko, že warez ze zásady nestahuje (respekt.. ). Já je mám zřejmě trochu níž a s rychlým připojením a vrozenou leností byl problém odolat a \"nesosat\". Takže držím hubu a hraju. Keinova obhajoba warezu je ale směšná, málem jsem si hlavu ukroutil a musel jsem na ty výplody nějak reagovat. Berte to jako názor z druhé strany tábora..-)


Kontaktní údaje