.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: соф
Text: Ale jo, dobrý text. Bavilo ma to čítať, v tomto prípade nechápem jakto že porote to prišlo nudné. Nechápem. Možno preto sa mi to dobre čítalo lebo som vykalený po včerajšku čo bol hodne zaujímavý večer/noc/ráno a tie predkocovinové euforické stavy po ránu mi vždy dodávajú na sensitivite aj k bežným podnetom. Škoda že to je furt to samé ako u predošlých - nedostatok literárneho citu a empatie - tá je vidieť síce v akčných scénach, no mimo nich chýba. Ono človek dostane supr nápad na poviedku, píše ju, ale popri tom sa s dejom nevžíva, píše to proste z pohľadu tretej osoby a to nikdy moc nedopadne. Autor tiež neovláda používanie priamej reči. Zato slovné hrátky sú celkom originálne. Na gramatiku srať, hodnotím obsah, a ten je vyložený s notnou dávkou amatérskej kadencie. Až bude typek písať viac, tak sa do toho dostane. Koniec je tiež evidentne rýchlokvasený - čo je škoda, dalo sa to vyjadriť elegantnejšie. Ja by som tomu dal ANO, príde mi že porota skritizovala tento text omnoho ostrejšie než vetšinu toho čo už vypadlo a nie tak celkom zaslúžene. Ale to je len moj názor. Jo a škoda že tá nahá ženská bez rúk nefigurovala v príbehu ďalej, dalo sa to rozvinúť na viac postáv.
Kontaktní údaje