.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Bodkin
Text: Na tom Henryho díle, které se mi narozdíl od minula docela líbilo, je naprosto fascinující \"jiskření\" mezí hlavním hrdinou a \"tou holkou ženského pohlaví\" (což jejich vztah plně vystihuje). To vzaní jí jako komplexní osoby z ní v očích hrdiny udělalo muže, který se na ni tak i utrhuje. Nádherná (a nejspíše) nechtěná schizofrenie, která o HT řekne více než 1000 slov. Palec nahoru.

u Henryho mě to ani ta moc nepřekvapilo, ale že podobný přístup k ženám zastává i Carlos. To bylo teprve žůžo.

Pája: Nestalo se nic - fascinující, jak se vlastně v té povídce nic nestalo, že? :) Škoda, že to nemělo \"lepší\" konec, nestyděl bych se to pak vykopnout hore.

Putování: eeeee chtěl jsem se omluvit za toho idiota, ale je tam jen retardované individuum, a za to se omlouvat nehodlám. Až mě překvapilo, jak mi to hnulo žlučí. Ale na třech, čtyřech místech jsem se opravdu rozesmál, to zase jo.
Kontaktní údaje