.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Jan
Text: Tak až po přečtení všech zdejších komentářů, jsem si stáhnul Bednářovu recenzi z netu. Že to je proti autorským právům, je zde všem doufám jasné. Recenze vůbec není tak ostrá a k zblití, jak tady většina fanoušků píše. Recenzent má jazyk dobrý, až na větu: "koho dokázala nadchnout" má být: "které dokázala...". Je dost nefér vyseknout jen některé pasáže, v kontextu působí zcela jinak. Sám jsem novinář a není to lehká práce, hlavně mě rozesmál tady přítomný JOE, se svou recenzý... Ať si to zkusí napsat tak básnicky jako Bednář. Hru jsem nehrál, právě se na to chystám a díky komentářům i recenzi se docela dost těším. Určitě to je hra dobrá. Četl jsem i recenzi na Bonuswebu a doufám, že hardcore mode není tak frustrující, jak píšou... A docela taky chápu ústřední myšlenku V. Bednáře, že to je pořád téměř ta stejná hra jako F3, ten dojem asi dělá grafika a starý známý, výborný systém S.P.E.C.I.A.L, obojí je nezaměnitelné. A navíc píše, že hra je pro fanoušky skvělá, tak proč ho tak kamenujete??? Zajímalo by mě taky, kolik se prodalo kusů, ta hra určitě není pro každého a to je dobře, takové hry jsou nejlepší. Tak já jdu na to, přejte mi dobrý zážitek, už dlouho mě žádná hra nepřitáhla k obrazovce tak jako Fallout 1 a 2...

PS: Co se týče velikosti novinek ve hře, nemohu soudit, třeba jsou opravdu parádní, jak se někde píše a třeba se v celku ztratí. To, že má na ně někdo jiný názor ještě neznamená, že je vůl. Máme demokracii... Jo a Level taky dávno nekupuju, stačí mi net :-), tak nehájím časopis, ale princip :-))
Kontaktní údaje