.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chekotay
Text: Lmslaver1: Naopak, myslím, že Denová vložka byla docela důležitá. Ano, možná by se ta povídka bez toho obešla, ale nevadilo mi to tam. A právě že k pochopení pásovce není třeba nad ničím přemýšlet - já jsem se právě zasekl nad tím WTF pásovec v Severní Americe?, ale přitom to pointu neruší, protože je psáno, že byl příšerně přežrán a z tlamy mu čouhalo klepýtko. Takže je nasnadě, že všechny štíry z jesykně vyžral. Líbí se ta lehkost vtipu, třeba obřadní roucho - maskáčové trencle. To není nic k popukání, jak jsem psal, to je silně úsměvné a trvalé.
Mogh: Stejně si tě pořád pletu s Meehailem. :-D
Lmslaver2: Ponížený pásovec tomu dodává nový rozměr. :-D
Porota je složena vyváženě z lidí čtoucí brakovou literaturu (Tína, Bodkin), lidí čtoucí kvalitní literaturu (Aranelka, Viky), lidí nečtoucích vůbec (Smejki), jednoduchých primitivů dělících svět na líbí/nelíbí (Chekotay,Dawen) a Ratmana. Takže v zásadě se tyto vlivy navzájem vyruší a souhrnné hodnocení je objektivní a vyvážené jako zpravodajství veřejnopárvní televize. ( B-) )
Kontaktní údaje