.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Vaultboy
Text: Pozrite chlapci...tý čo vyjadrujete názor, že F1 a F2 sú mnohonásobne lepšie ako F3 a FNV. Možno je to tak , možno nie..Ja som tiež hrával všetky dieli(najviac F2)..to boli pecky..a najlepšie RPG aké som kedy hral..ale F3 a FNV by som neoznačoval ako ich následovníkov...ano tituli majú tie isté názvy...skôr by som povedal že FNV a F3 sú robené novým iným štýlom...ktorý je svojim spôsobom super...ano má veľa múch...ja byť Bethesda a Obsidian pracujem na vývoji a úpravách omnoho dlhšie..hráči by čakali dlhšie ale dočkali by sa lepšej hry..(možno)..niekto hore letargicky spomínal na tahové súboje...bolo to v pohode no po čase zdĺhavé, hlavne ked na bojisku bolo cca 25 NPC + ja...preto som veľmi uvítal(ked prišiel Fallout Tactics) ked som konecne mohol hrat v realtime..je to svižnejšie, rýchlejšie, zábavnejšie..aspoň pre mňa..no najviac tak isto nasere logika a reakcie NPC..1.napr.:mne tiež po odstrelení prezidentovej hlavy ochranka aj celý dav, len stály ako idioti

2.Pomáhal som v tábore Poslednej nádeje...po úspešnom dobytí Nelsonu som išiel za majorom. A co mi povedal major?...Totalnu kravinu, ževraj "co tu pohledávám, jestli nemám něco lepší n práci"..ked som vyšiel zo stanu prvé čo mi povedal NCR MP bolo:"Je skvělé že je Nelson opět v naších rukou"

3.skúste prísť preoblečený za vojáka NCR za dôstojníkom NCR alebo Rangerom...povedal mi že čo tu robí civilista??..bud som debil alebo ma videl v gomore ako civilistu...vážne nieviem

Ako hovorím má to veľa múch...no nieje to žiadna katastrofa..
Kontaktní údaje