.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Feidias
Text: V první řadě bych chtěl trochu pochlebovat. Zase dobrý článek i když jsem tomu přiznám se chvíli moc nerozuměl a proto mě napadla otázka na kterou nevím jestli se dá vůbec odpovědět:), ale zkusím to:). Zajímalo by mě jak velká by musela být jaderná havárie, nebo kolik by muselo být jaderných střel aby to skutečně znamenalo konec světa? Pak ještě k výstavbě jaderných elektráren, argumenty co zazněly v článku mi zní sakra pádně, ale stejně bych si spíš přál projekt o kterém nám povídal učitel na základce:). A to obrovskou solární elektrárnu v nějaké poušti, která by zásobovala i nás. Je to hodně velká utopie vím a vím, že se to v Čechách s ostatními alternativními zdroji asi nedá moc přehánět. Byl bych třeba pro rozšíření těch stávajících jaderných elektráren akorát mi spíš vadí, že by to zas bylo ČEZu. Ten můj megasolar projekt by taky musel být v rukou nějaké korporace, což je taky dost nesympatický takže vlastně kéž by mohly být ty domky někdy soběstačné a prodávat si energii mezi sebou jak jsem to taky někde četl.
Kontaktní údaje