.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: smejki - valcik
Text: našeptávání požadavků... pravda, kdyby se alespoň neukazovala hodnota, tak to přijmu s povděkem, protože při neúspěšném testu byla zase jiná dialogová možnost, což krásně rozšířilo dialogé možnosti. Naopak podání informace o tom, na čem dialog závisí mi nijak nevadí. Člověk tak alespoň zjistí, co by měl trénovat. U FNV je navíc velmi pozitivní, že se kluci nebáli vysokých testů (často i 70+% u skillu, 8+ u statu), což u F3 nebylo.

navigace... ani ta by mi nevadila, protože ji "lze" ignorovat. Bohužel to ale není pravda, protože často je jen řečeno jdi na sever a promluv si s ním. A vám pak nezbývá než se na ten nesnášený kompas podívat. Kdyby mi tvůrci dali pořádné info (má chajdu asi kiláku na sever a je ze západní strany přilípnutá k černé skále), tak mohu tuhle fičuru pro pitomce s klidem ignorovat. Bohužel díky tomu, že tvůrci vědí, že mi mohou (ba snad musí) dát do mapy přesnou polohu, redukují často psaný text tak, že jsem na tom chtě nechtě závislý. Detekci nepřátel nepovažuji za hřích, ale rozhodně bych ji nedělal vševidoucí a omezil bych její dosah příp. dostupnost.
Kontaktní údaje