.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: maryo
Text: Jo, asi mas pravdu, hlavne proto, ze vis o cem pises. Ja myslel ze ti ostatni co se do Jindry pustili jen papouskujou ale i v tom jsem se trochu mylil kdyz vidim ze nekteri tu maj docela prehled...

Ale ja mam prave k Infowars docela kladnej vztah. Spouste z tech konspiracnich teorii docela verim. Samozrejme se to snazim brat dost s rezervou, ale to jakej poplach tam delaj kolem Fukushimy se mi taky vubec nelibi. Pise tam dost lidi a nekteri o tom pisou fakt blaboly no. Docela me to stve. Ale nadruhou stranu primeli spoustu lidi zamyslet se treba nad tim 11. 9. Jestli jste nekdo nejakej dokument o tom videli(vetsinou vsechny se skoro stejnym scenarem), nepochybuju o tom, ze oficialni verze je prosta lez... Neverim vsemu, spousta veci je prehnanejch a jsou to pohadky, ale 9.11. neni jedina story. A z toho duvodu uz nevim cemu mam verit... Ale stejne jako mi instinkt rika ze 9.11. moooc smrdi a spousta veci okolo tak mi stejne instinkt rika ze Chekotay ma pravdu :)
Kontaktní údaje