.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Justy
Text: K těm tvým souvětím by se měla dodávat mapa a kompas. :) Ale jinak fajn recenze a se svou herní dobou cca 6 hodin zatím se vším v ní vyřčeným souhlasím.

Ocenil bych větší škudlení se zásobama aj. (tradičně na very hard + hardcore mi stav nouze trval asi hodinu a půl čistého času, než jsem se dostal k dostatečným zásobám léčiv, zbraní a munice - věčná škoda, plus opět nevyužitý potenciál craftingu). S nepřáteli taktéž, strach a obcházení trvalo jen do okamžiku, kdy člověk sehnal hrst nábojů, ze dva stimpaky a zjistil, že jsou to ve skutečnosti jen obšlehnutí spliceři a rána do hlavy všechno jistí.

Hutná tmosféra tam rozhodně je (ve víc než jednom slova smyslu) a postavy jsou vynikající, venkovní level design je skutečně k poblití. Pocitově se hraní přiblížilo kříženci Bioshocku a Stalkera v kabátu FNV s kvalitními dialogy a postavami, což mi není vůbec proti srsti, spíš naopak.

Jen doufám, že ho stihnu dohrát, než se začne překládat.
Kontaktní údaje