.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: MARKUS
Text: Je to fakt nehratelná záležitost. Nechapu jak mužou vydat takovej paskvil... mrdka do nebe volající. S HD 6850 mi to jede normal tak 2 sekundy pak se to sekne pak se to zas rozjede, pak zas sekne... + textury se po kazdym otoceni musej znova vykreslit, to taky zabere nekolik vterim. Fakt shit. To tzv. reseni pro ati/amd (driver spešl pro rage) mi nevyresil vubec nic. Takhle na tom je 99 % lidí. Někomu to prej jede fajn. Ale osobne se mi tomu moc nechce verit. Ale prej to de, kdyz si prekonfigurujete celej config a jeste neco... Proste momentalne nehratelna hovadina.... Jak neco takovyho muzou pustit do prodeje, to je otazka. A to jsem si koupil nedavno Red orchestru 2 a myslel jsem si ze me uz nic neprekvapi... ta byla taky v raný fazi beta verze kdyz ji vydali. No hold cekat na par patchu a pak teprv uvidime co to je za hru.... Jo btw v main menu je v nastaveni uplny prd... treba pro video si muzem nastavit jen rozliseni a vyhlazovani.... neboli joke :D
Kontaktní údaje