.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Tomek
Text: Pepis - dík za pochvalu, ale mám rád mody trochu dějové, úplně nejvíc "hledání". Baráci mě moc nebaví, je přebarákováno, i když pravda, kromě Novac na to autoři trochu pozapoměli. Domy jsou vybaveny, narovinu řečeno, jedním podvodem na druhým. Dost, že jsem si zničil hru obyčejným "level max 255". Vyber nějaký ze sekce: Quests and Adventures, ale ani tady nemůžu dát záruku. Zatím nemám odvahu lámat kluky, co překládali dialogy, aby nastoupili další maratón, ale bude-li mod pěkný, můžu se pokusit. Pokud, tak dál piš na fórum / mody, sem další hovory asi nepatří.

Ivory - i Tobě poděkujem, ale... možná... aspoň koupit základní hru by to chtělo. Možná to přispěje k tomu, aby tu "angínu Skyrim" :-) nahradili něčím jiným.

Smejki - pokud to myslíš upřímě, i tobě dík, i když smajlík "perverzák" a věta na fórum tomu moc nenasvědčuje. Naše překlady mají jednu velkou výhodu, pokud se nebudou líbit, player je může vypnout, což u továrních možné nebude.
Kontaktní údaje