.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Edvin
Text: Jop, jedná se o modifikaci jenž ti bez omezení umožné mění rozlišení ( ideální je hru oddálit zhruba na úroveň Fallouta ), pak je tu další které doplní chybějící textury ( při takovém oddálení se pár věcí ztratí a tohle je zase obnoví a přidá i pár úžasných překreslení ) a pak ještě jeden mod který ( má dokonce podpořu pro český jazyk ! ) ti zvětší velikost textu a pár další nastavení, protože by to jinak bylo titěrně nečitelné.

Dobrá věc je, že hra nemá zápisy do registru, takže pokud máš svůj vlastní " Play disk " můžeš si od někoho půjčit jeho už vyladěnou verzi ( je zdlouhavé a složité nastavovat to všechno sám ). Já takovou verzi mám a protože předpokládám že vlastníš originální verzni ( narad bych byl nařčen z šíření pirátství ), klidně bych ti to uploadnul a posla odkaz ( nějakých 700mg ). Stáhneš, spustíš a můžeš hrát.

Pokud mě tady v brzké době někdo neseřve, že to tady nepatří a ať si to jdeme řešit jinak, klidně ti zde někdy během zítřka postnu odkaz.
Kontaktní údaje