.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Edvin: Torment je naprosto unikátní hra a souhlasím s tebou, že asi úplně nejlepší hra všech dob. Tedy určitě nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál. Fantastickej příběh, úžasná temná atmsféra a přitom spousta zvrácenýho a přitom vůbec ne hloupýho humoru. Byla to jediná hra, u který jsem byl regulérně dojat SPOILER a to ve chvíli, když jsem mluvil postupně se všema spolubojovníkama před odchodem do poslední lokace. Tak nějak jsem prostě cítil, že je vedu na smrt a že se tím vlastně dostávám na stejnou úroveň jako moje minulý inkarnace, který jsem tak odsuzoval za to, co ve světě natropili. Ale nedalo mi to, na jednu stranu jsem se bál. že tam sám budu bez šance a na druhou stranu jsem se s nima prostě jen sobecky nechtěl rozloučit a doufal, že to třeba nějak přežijem. Dopadlo to dobře:-) Já vím, že psát tuhle oslavnou ódu zrovna na webu, kterej miluje nade vše Falloutík, je tak trochu hřích, ale nedá mi to... Jinak díky za upload, hned jak přijdu domů, tak to rozjedu. A to mám prosím doma letitou krabičku se 4CD, kterou jako jedinou originálku tahám napříč bydlištěma a strkám ji domechaniky napříč operačními systémy:-)

Přál bych si jediný: Vymažte mi paměť a vytetujte mi na záda "Zahraj si Planescape: Torment" .
Kontaktní údaje