.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Edvin
Text: Herrer: Sakra chlape nemůžeš být ženská ?
Uvědomuješ si, jak NEUVĚŘITELNĚ sexy by pak tenhle tvůj proslov byl ? Torment je bezesporu téěř dokonalý ve všech ohledech a proto mě tak mrzí, už se nikdy nedokončí ten datadisk. Ono bylo tvůrcům jasné že konec hry nechává nezodpovězených spostu otázek a tak začali pracovat na datadisku, ale vlivem nějaké "nehody" ( podrobnosti nejsou známy ) se stalo, že přišli o 90% práce a tak už to nedodělali. Bylo by to ale skvělé, ještě jednou se podívat do sfér, ale tentokrát do takových tě lepším. Navzdory bezejmeného moc, pohyboval se vesměs jen v těch nižších sférách kde se vyskytovali převážně smrtelníci. Ku příkladu takový Trias byl jen jeden a byl oslabený dlouhým uvězněním, představ si, že by na tebe takových hošánků šlo pět a byli by v plné síle. Nebo se nějak aktivně zapojit do krvavé války, to by bylo... Bezejmenému zkrátka ještě zbývalo spoustu výzev. Jinak, kdyby to bylo možné, tak bych si s Tormentu nějak vytáhnul Anah a Dakkona které jsem řadil mezi své nejoblíbenější postavy. Anah bych si vzal ( vždycky mě strašně bralo jak se neúspěšně snažila zakrývat své skutečné pocity ), ale musel by zkousnout, že bude žít v domácnosti společně s Viconií z BG ( dvě nejvíce sexy postavy z her ). Z Dakkona bych udělal svého souseda nebo něco takového. Strašně rád bych s ním chodil kecat. Každopádně jsem na Tormentu strašně obdivoval to, jak je neuvěřitelně komplexní. Téměř po každém zahrání jsem objevil něco nového. Někdy to byly jen maličkosti co člověka potěší, ale jindy to byly fakt legendární věci, jako když jsem náhodou narazil na jednoho slepého lučištníka, který byl kdysi dávno jeden z mých společníků, nebo když jsem zjistil, že skrze lži o svém právém jméně můžu dát život nové osobě. Ach jo, svátky ve mě budí ještě větší nostalgii když si vzpomenu jak skvělé hry se kdysi vyráběly...
Kontaktní údaje