.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Feidias
Text: Je to asi dobře. Bulharské studio Masthead studios ve mě nebudí zrovna pocit důvěry, že vznikne dobrá hra. Mají za sebou akorát Earthrise, které je v hodnoceních někde tak na 6/10 a to pro mi pro orientaci stačí. Nemusí to být úplně špatná hra, ale masterpiece to asi taky nebude. Já nevim, podle mě je Bethesda pořád jednou z lepších variant. Fallout 3 sice není ideální obsahem, ale design a velikost světa pro mě zvládli za jedna. Takhle jsem si to vždycky představoval. Upřímně se divím, že ještě nebyl oznámen Fallout 4 spíš než MMO ze světa Falloutu. Těch MMOček je už strašně moc. Sice ten Falloutí svět nabízí něco co v MMO asi ještě nikde jinde není, ale nevím jestli to stačí. Skyrim je hotov a tak bych tu čtyřku tak trochu očekával. Obsidian udělal dobrej Fallout asi lepší než Bethesda po obsahový stránce, po té vizuelní se mi zas líbí spíš trojka. Takže bych byl asi nejradši aby další díl dělal Obsidian. No a když si budu hodně vymýšlet tak bych byl po Deus Ex Human Revolution zvědav i na Fallout od Eidos Montreal:))). Je to sakra dobrá hra! Tak jsem se zase pěkně rozkecal...
Kontaktní údaje