.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chekotay
Text: Já jsem se ještě nezmrzačil, ale zítra jdu plavat. A Ratman se měl ženit, ne? Taková porce tragédií v jednom roce... Apokalypsa! :-D
Ne, teď vážně. Přezdívka "Chekotay" je zaužívaná a v komunitě jasně spojená s mou osobou, přes kterou tečou nějaké ty peníze na různé fanouškovské projekty, takže tyhle hrátky s mým účtem taky mohli útočníci využít k dezinformaci a k finanční újmě mnoha členů komunity. Z tohoto důvodu zvažuji podání trestního oznámení na oba "neznámé" pachatele, jejichž IP je mi díky Kuřeti dobře známá. Taky to beru jako urážku na cti, ale myslím, že to je tak malá urážka, že to spraví 10 000 Kč od každého útočníka. Aktuálně jsem po dvanáctihodinové směně, ale zítra si zkusím nastudovat, co vše je zapotřebí učinit, a pak se rozhodnu.
Na celém "útoku" (propadnout otevřenýma dveřma není zas tak těžké, že?) mě nejvíc zklamal ten nedostatek odvahy (a gramatických zkušeností). Je to smutné, když člověk, člen slavného národa Čechů, nemá ani odvahu se podepsat.
Každopádně děkuji jménem Madbrahmínky všem příznivcům za příznivé reakce. :-) My byli jsme a budem!
Kontaktní údaje