.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Teď jsem si dvakrát dal úkol, že projdu Fallout 2 bez jediný smrti a přitom bez kompromisů v questech i bojích. První mise skončila už v Klamathu, kde jsem šáhnul bratrům Duntonům do police a oni bez varování zaútočili. Statečně jsem je kopal hlava nehlava, dokud nebyl jeden z nich tuhej a druhej slušně načatej... K mýmu překvapení na mě nikdo z města neútočil, tak už jsem se cítil jako vítěz. Ale to jsem se pletl, protože mamá Duntonová poslala na ochranu synáčka tu svojí dominu, která mě utloukla devítiocasou kočkou, nebo co to u sebe má:-) Ubírala mi 20 HP na zásah a pokaždý mě poslala k zemi. V týhle fázi hry jsem byl bez šance... Jako jo, nebylo zodpovědný, hrabat se jim ve věcech, ale stejně mě baví, jak je ta hra krásně cynická, nepředvídatelná a absolutně nic neodpouští:-) Druhá, zodpovědnější mise skončila "až" v Denu, kam jsem přišel s polovinou HP(šetřil jsem stimpacky) a při procházce po městě mě zničehonic napadl feťák. Jen tak, holýma rukama. Smál jsem se a čekal, kdy to do něj napálím a ono ejhle, frajer na Jetu měl takovejch AB, že jsem se nedostal k tahu a on mě těma svejma pěstičkama uďobal k smrti:-) Jdu zkusit třetí pokus a počítám, že chcípnu až někde v Enklávě, aby mi to ta hra dala řádně sežrat:-)
Kontaktní údaje