.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: toudi_sk
Text: RastiC, ovládanie je ako v Tactics, ovládaš každého, rozdeluješ im body a "perky" (každá vlastnosť má svoje perky a nikto nemôže vedieť všetko) a dá sa do toho ponoriť, to 3D je obstojné (na hru), netvári sa príliš "realisticky", takže ťa do očí potom nepraští nelogičnosť ako v iných hrách (osvetlenie zospodu/ vnútra tam, kde má byť tma)
aj keď ovládanie je oproti Falloutom drevené, neintuitívne a divné
auto ovládaš výhradne s WASD, keď chceš natankovať, musíš na auto HODIŤ kanister s benzínom
ale zase ma pobavilo prevedenie "náhodných stretnutí", teda tu je to náhodný nočný prepad počas spánku, to sa zobudíš na mape INDE ako si zaspal a keď zlikviduješ útočníkov, ráno sa zobudíš na pôvodnom mieste, takže pre výstroj z mŕtvol musíš ísť tam, kde sa v noci odohralo :D
oprava/ tuning zbraní a výroba brnenia/ výbušnín apod je kapitola sama o sebe, je tam veľa možností, no ako som podotkol, nemáš kde skladovať veci, jedine na zemi (do áut sa všetko nezmestí)
páči sa mi napr. práca s nábojmi (veľa druhov rôznej munície), tie sú v krabičkách (v inventári sa dajú "štósovať" na seba, max. 10ks), no v krabičke môže byť aj jeden náboj, takže namiesto 500 ich máš len 10, takže stráviš 20min s ich upratovaním/ prebíjaním a pod
veď pozri na fóre pokec, prípadne sa potom spýtaj, ak by sa ti v niečom nedarilo, , v každom prípade to treba skúsiť, možno ti tie negatíva ani neprídu, dá sa ne zvyknúť :/
Kontaktní údaje