.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chekotay
Text: Dobrý apríl! :-D Zrovna jsem psál do nukezinu, že BGE už patrně totálně vytuhlo.
"Jedná se o demonstraci dialogů, vodního systému a nové dynamické grafiky ve stylu originálů. "
Oh, let´s see: Ze 4 obrázků vidíme "dialogy" na dvou, a oba jsou dost, dost děsivé. Snaha o slang na úrovni dabingu filmů pro TV Nova? Já myslel, že se chceš pochlubit! Dynamická grafika na statických obrázcích vidět není, ale scenérie druhého obrázku je naházená v editoru za deset minut, a scenérie prvního obrázku totéž, ačkoliv na ní jsou vidět nějaké nové (?) tily a nový (?) critter. Aha, takže už jsme je viděli a ve finální hře nebudeme překvapení.
Hele, já nekritizuju přímo hru (o které nic nevím), že používáte něco, čemu by špatný spisovatel říkal slang (nebo se u vás fakt hovoří takhle?) je váš problém, a jsem opravdu rád (:: hysterický smích ::) že po osmi letech konečně jste v bodě "víme, co chceme dělat" a můžete začít pracovat, protože si tu věc chci zahrát, ale ta prezentace, chlapci, ta prezentace... :-) To je příšerné.
Méně je mnohdy více!
Kontaktní údaje