.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Melichor
Text: Kruci, těšil jsem se na návrat do Pustiny, ale to už se nepovede. Škoda, že už se nedovíme k čemu mohl sloužit bunkr pod HQ ve VC nebo vývojáři hru neudělali o trochu více newbie-friendly. Neříkám na úrovni Hello Kitty, ale ani zkušení loneři neměli na růžích ustláno oproti PvP týmům a nováčky asi příliš nelákalo několik hodin házet hovna v NCR a pak zakopenou 10mm SMG ztratit během nanosekund díky PK.

Vážně jsem se asi nejvíce bavil v OBT1, kdy u NCR byl způsob, jak lehce získat P90 a CS(a pak podobně u Rena a na severu). Stejně si to vše pak pustina vzala zpět a PvP týmy tyhle věci nezajímaly.

Bohužel griefing a grindění nebude nikdy causal hráče zajímat a vybudovat úspěšnou MMO pouze na hardcore hráčích se specializovanými buildy a tunou altů příliš nejde. Nevím proč, ale občas mi přišlo, že vývojáři si pletou principy MMO a placených her z FB např. time limity na sběr a tvorbu věcí.
Kontaktní údaje