.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Edvin
Text: Daemon: Výborně, doufal jsem že to bude cca 125 ( bál jsem se že půjdete až nad 150 ).

Každopádně ty zkoušky jsem samozřejmě nikdy neudělal, byla to moje první hra Fallout 2, před víc než 10 lety a nevěděl jsem že s mýma vlastnostma nemám šanci. Takže jsem pořád dokola zvýšoval vědu...

Každopádně pádně jsem tomu asi konečně přišel na kloub. Oprav mě pokud se mýlím, protože jestli jsem to správně pochopilt, tak:

Resurrection si z F2 bude brát jen úplně základní mechaniku hry, tudíž ho žádné módy, češtiny, němčiny, nebo slovenštiny, které bychom mohli mít nainstalované ve Falloutu 2 neovlivní, protože hraní Falloutu 2 a hraní Falloutu 1.5 na sobě bude naprosto nezávislé.

( Já jsem otázku ohledně Restoration nadhodil hlavně pro to, že Restoration mění upravuje/opravuje některé herní systémy a co jsem zatím četl, tak vy vlastně děláte to samé, tak jsem se bál, jestli by se ty změny spolu navzájem neporvaly )
Kontaktní údaje