.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Powerack
Text: To RudiB: Co jsem zkoušel Keri, tak ta se nenechá navlýct do kožený zbroje ani do metalky a volba kevlarový zbroje tam nebyla. Jediný, co jí sedne, je róba. No a to se zase nelíbí mně. Teď si tak říkám, že tu kevlarku má vlastně u sebe nejspíš doktorka. Chtěl jsem jí šlohnout tu její spešl zbroj s kevlarovejma vláknama a když jsem zjistil, že je horší, než PA, tak jsem jí to vrátil :-P

Stále se nemůžu dostat přes to třetí patro šestnáctky. Nějak jsem nepochopil, kam přesně ty výbušniny položit. Vždycky si jen vymlátím stráže na druhý straně a pak čumím, co se po mně vlastně chjce a kam to dát :-D

Jinak ohledně toho zabijáka: Jeden je v jednom městě a druhej v druhým. Jeden dělá pro strejdu a druhej pro mexikány. Jenže ani jeden se mnou nechce mluvit. Asi nemám dost zlou karmu, nebo jsem něco prostě udělal špatně. Tak je vždycky odpravím a s nima celej bar, když už jinak nedaj :-D
Kontaktní údaje