.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chekotay
Text: No, to je ten problém, že my FOnline nehrajem, tak to v tom nikdo neviděl. Já jsem automaticky nahodil setting světa F2 a jel jsem podle něj. Možná jsi tam mohl prohodit nějaké náznaky, filosofické úvahy "Jinde je svět jinej, ale tady a teď je to jen o tom, okrádat nebo být okraden" nebo tak něco. My bychom ta za to patrně stejně zkritizovali, ale třeba by to dopadlo líp. :)
Narážky byly pro mě moc tajemné. Takže například:
- Hrdina si zakrývá tvář: OK, je mimo území gangu, jistě by ho konkurence ráda odkrouhla. Anebo má nějaké nevyřízené účtzy z minulosti.
- Tvůrce map byl otrokář. OK, proč ne, mohl to být nějaký Metzgerův pohůnek z Denu nebo kdo ví kdo, kdo ví odkud.
- Že jsou ti bojoví otroci z NCR jsem vůbec nepobral. Mohli být odkudkoliv z Pustiny.
- Že hrdina lže kamarádovi je těžké poznat, protože tam je každá postava jen epizodní.
- Sebevražedná mise slovenská: No jo, ale hrdina taky útočí a nebýt toho, že Apofisko stál v cestě výbuchu, tak by zhebl též (a vlastně zhebl, jen ve hře se respawnoval, ne?)
- Na mě Holokazima působil jako sympaťák, wtz, ale bylo mi ukradené, co říká, protože to je nějaká epizodní postavička.
No můžeme to probrat, jestli se budeš obtěžovat 5.12. do Brna na sraz. Mě se líbily ty jednotlivé obrazy, právě ty popisné věci, ale zbytek mi nefungoval. Myslím, že by se s tím dalo pracovat, seškrtat to a vybrousit pár zásadních pasáží; je samozřejmě otázka, jestli to má cenu.
Tak jako tak jsem rád, že i svět FOnline dodal svou povídku. V soutěži nás ještě čekají další zajímavé falloutí světy.
Jo a za nařčení z hraní F3 se omlouvám. :o)
Kontaktní údaje