.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: VEX
Text: Pamatuju si, kdy jsem v dobách prvních falloutů tyhle stránky zbožňoval. Teď jsem se sem po letech zcela náhodou dostal zas a jsem zcela znechucen... Fanoušci falloutu kritizují grafiku? Jako vážně? Vždycky jsem si myslel, že to dělaj jenom 13ti-letý honibrci. Je rozdíl mezi staromilstvím a dutou zabedněností, F3 byl sice uplně jiný než jeho originální předchůdci ale i tak to byla (minimálně z hlediska atmosféry) jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál. Podívejte se na celou prezentaci z E3 https://www.youtube.com/watch?v=e0E4wviq9Jc , kde je i crafting atd - je mi jasný že tady vy "staromilci" budete brečet že z toho dělaj The Sims. Já se i přes svojí lásku k původním falloutům na to budu těšit jako malej kluk, těšim se až budu stavět vlastní settlementy a posílat mezi nima karavany, těšim se na vyrábění vlastních zbraní, těšim se na další falloutí nářez, který vypadá že by mohl být kombinací fantastciký atmosféry F3 a příběhovejch linií z F:NV. Timhle komentem se s madbrahmin loučim...
Kontaktní údaje