.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Knedlik
Text: no, jsem asi F3 panic, sice jsem si koupil krabicovku do serie, ale vic nez hodinu jsem nedal a o DLC jsem mel jasno, ze to jde uplne do prdele. Na FNV jsem mel stesti, ze to slo za 5 ecek ultimatka, takze i kdyz jsem mel uz predtim zakladni verzi, vyslo to levneji koupit podruhy, jak kupovat DLC v balicku extra. Nechci premyslet, co by z FNV mohlo byt, nemit Beth za matku, engine a nakazy se moc neodlisovat. Na druhou stranu, bez Beth by nebyl ani FNV, takze tyhle uvahy sral pes. Me jen trochu serou dva zakladni nazory, ze jednak F3 byl luxusni, a pokud nebyl, tak FNV stal stejne za prd jako F3. Beru, ze na brahmine je trochu tvrdsi jadro, co dela i Larpy a beru,ze treba Cheky bude asi o postapo vedet, jak cela Bethesda dohromady, ale to nekriticky hype neni normalni. Je to zkurveny kockopes, mej me za staromilce, ok, ukecas me na to, ze si udelas pribytek podle navrhu. Pravda, nevim, jak ho zasadit do univerza, kdyz to bude cela dedina, jestli bude generovat i nejaky pribeh, tak, aby zapadlo do sveta, nebo to je jen proste "minihra" bez hlubsiho smyslu a je to jen neco jako dalsi skin k brneni, na odliseni. Beru i priplatek za znacku, ale opet se smycka stoci na to, ze to neni dodelany, domysleny produkt a lidi jsou to schopni skousnout. Jako na nejaky trapny moralizovani o tom, ze v 21. stoleti jsou lidi schopni se dobrovolne podojit za kdejakou kravinu, asi nemam silu. Ale kdyz vezmu Metro, stalkera, nebo Witchera, tak to proste jde a fallout ma tak unikatni univerzum, ze je zatrolena skoda, ze to jde smerem, kterym to jde. Dyt s takovou Fallout bibli muzeme zahodit, Harrolda, Dogmeata, zapletku...jo, doji znacku, to je ok, nejsou charita, ale proc to nemuze mit aspon nejakou formu jako prave vyse zmineni zastupci zanru...
Kontaktní údaje