.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Mousse
Text: Viděl jsem, slyšel jsem, nepochopil jsem. Jako tohle jsem si představil hned, když jsem viděl video se stavěním vlastní osady, ale tak jak ty to popisuješ by se to hodilo do jednodušších RPG (čti méně propracovaný a propojený herní svět který se dokonce genericky přizpůsobuje levelu a schopnostem hráče a nijak nereaguje na jeho číny v tomto světě) , kde spolu skoro nic nesouvisí, ale ve Falloutu (čti propracovaný a propojený herní svět, kterému ty musíš přizpůsobit svou postavu a své schopnosti a tvé činy zanechávají v tomto světě trvalé následky) bych si to představoval tak zapojené do gamedesignu, že by to nikdy nikdo nedal funkčně dohromady. Ale když nad tím tak uvažuju, tak u Bethesdackýho Fallouta by to šlo. Jo a aby jste věděli mně se Fallout 3 hrál dobře, bavil mně a přes 50 hodin jsem v něm určitě nachodil a nebojím se, že bych se u 4 zase dobře nepobavil, jenomže ....
Kontaktní údaje