.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: None
Text: Viem ze som túto diskusiu tak trochu zmeškal, ale napriek tomu som sa rozhodol že sa vyjadrím čo si o tom myslím.
Fakeout 4 som nehral, ani to nemám v pláne, takže nemám moc nárok sa k nemu vyjadriť, ale napriek tomu tak učiním. Takýto je môj dojem z recenzií a videí:
Grafika vyzerá celkom v poho, aj keď som čakal viac. Intro je emočne absolútne ploché. Nikdy nezabudnem ako som prvý raz spustil Fallout 2. Desivý atómový hríb, vydesená dievčina ukrývajúca sa pod stolom, a zlovestný hlas Rona Perlmana s tým jeho "War. War never changes". Intro Fakeoutu 4 je v porovnaní s tým desivé a zlovestné asi ako bábika mr. Nixon. Nesmrteľní spoločníci? Chalani na čom fičíte? Nabudúce tam šupnite ešte unlimited ammo v štýle Tomb Raidera. Osekanie dialógov a RPG systému?! Čo bude nabudúce? Bude v CS len autoaim? A v NFS len autopilot? Toto je tá najhoršia vec akú mohla Bughesda urobiť. Je mi zle. Je mi srdečne jedno čo si o mne budú myslieť fagani onanujúci pri svojich Xboxoch a Play Stationoch nad hrdinkami svojich tupých hier, ale Bughesda je to NAJVÄČŠIE zlo v histórii herného priemyslu. Prajem im len to najhoršie.
P.S.: Len dúfam že mi Mad Brahmin nezakážu vstup do vaultu, lebo asi nahrám na holodisk svoj závet, zobriem svoju 14 mm pištoľ, a odídem do pustiny zastreliť sa :D
Kontaktní údaje