.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Viky
Text: Ha ha, takhle jsem komentovala Yonne, Nývlt je v pohodě, jen těch deadlinů je nějak moc naráz.
----------------------
Tu je recenze:
Jediná plánovaně humorná povídka letošního ročníku a je dobrá. Sice trochu postrádá spád a prospělo by jí uležení a přepracování autorem, ale jinak je to jedna z nejlepších prací, kterýá mi letos prošla pod rukama. Autor si umí hrát s jazykem (povedné obraty, povedené navazování, např. "dostal skoro infarkt... má další jizvu na srdci") a dává čtenáři příjemné porce ne nezbytně prvoplánovité zábavy, bohužel doprovázené bohatou oblohou zbytečných chyb z nepozornosti i zbytečných chyb z pravděpodobné neznalosti. Třetí místo v mém žebříčku.

- čárky, ach ty čárky
- mezery před vykřičníky! (52krát!) I otazníky! Nesmějí být!
- vadí mi nedodržování hovorové mluvy (v jednom odstavci i větě samé -ej a -ý a v druhém či druhé části najednou -ý a -é)
- shoda podmětu s přísudkem
- zbytečné chyby, které by odhalilo důkladnější přečtení a automatická kontrola pravopisu (viz prvních 6 stran s chybami opravenými v revizním režimu MS Word.
Kontaktní údaje