.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Tina
Text: I letos soutěžili někteří autoři s tak dobrým obsahem a současně tak špatným stylem (ať už vinou nedostatku zkušeností, talentu, nebo jazykových schopností), že to jediné, co jsem si při čtení přála, bylo, aby se jejich nápadu chopil někdo jiný. Často je v textech (obecně, nejenom v případě Vemene) patrný prostor pro další zlepšení autora a jeho psaní chybí jen málo, někdy už je, bohužel, jasné, že se autor nemá moc kam, ani jak posunout. Na druhou stranu se letos objevily i povídky, jejichž námět mi nevyrazil dech svou originalitou, ale které byly napsané tak povedeně, že bych je dočetla do konce, i kdyby obsahovaly jen recept na ananasovou šarlotu.

Ad Firejs: Já ani v jednom hodnocení žádné nadšení nevidím, jen uznání toho, že povídka rozhodně není špatná a má potenciál být lepší :) Letos jsem četla tři, možná čtyři texty, jejichž autorům bych upřímně poděkovala za kvalitní literární zážitek. Dvěma z nich nemám absolutně co vytknout. Jeden je už od prvního přečtení mým vítězem, třebaže právě on, co se příběhu týče, nepřišel s ničím převratně novým.

A už končím se spamem!
Kontaktní údaje