.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Yer
Text: Tak u Fallout 3 je jediný prúser bugy ktorých je tam fakt dosť, ale dá sa to vyriešiť cheatmi, napr keď sa ti zasekne úloha tak sa dá dokončiť napísaním príslušného kódu. A vela vecí je tam tak riešených. Viem nemalo by to tak byť ale čo už... Inak je tam prekrásny velký zničený svet, lepšie spravený jak vo Fallout 1,2, ďalej vela zaujímavých úloh a dobrý hlavný príbeh. Samozrejme vo Fallout 1 a 2 príbeh a úlohy boli lepšie rozvinutejšie ale tam zas človek potreboval návod a bolo to dosť neprehladné, zatial čo u Fallout 3 vieš pekne kam ísť a čo robiť a žiadny návod nepotrebuješ. Všetko má svoje pro a proti. Rozhodne Fallout 3 nie je prúser a že je robený na engine Elder Scrolls mi absolútne nevadí. A New Vegas mám ešte radšej, ten sa velmi vydaril ešte viac jak Fallout 3. Taký Fallout 4 som ešte nehral takže neviem tiež povedať. No a keby chceli spraviť Fallout 5 v izometrickom pohlade ako boli prvé časti, bol by v tom pekný prehlad bez použitia návodu ako v nových Falloutoch a prekrásny zničený svet s množstvom zaujmavých úloh a výborným príbehom tak by som to hrozne rád uvítal a to myslím že každý fanúšik Falloutu
Kontaktní údaje