.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Powerack
Text: Každopádně neudělal jsi ani čtvrtinu z toho, co jsem přeložil já. Klidně si hraj na machra a mel si svoje. Lži, podváděj, kraď a vlastně si dělej, co chceš. Určitě jsi svéprávnej, takže dřív, nebo později na to dojedeš. Já k tobě na server nepolezu ani kdybych dostal OP a platil jsi mi za to. :-D

Kdo za koho jedná? Den před zveřejněním této novinky jsem byl kontaktován touto osobou: Rado Pavliščák - Není problém projet logy serveru - někde mám celý server zálohován - a zkontrolovat IP adresy, vzhledem k tomu, že mně původně kontaktoval skrz můj web.
Screen: prntscr.com/oN0sgcY91Mx2
Opravdu bych se divil, kdyby to nějak nesouviselo vzhledem k mizivému zájmu o CZ/SK FO projekty. Protože aby se překládalo na dvou serverech zároveň? tomu nevěřím.

Mám svoje projekty, netýkající se FO, ani čehokoliv ze světa Falloutu. Když si budu chtít zapařit, zapařím Fallout 4, nebo jinou modernu. Toto mně už nějaký ten pátek nezajímá.
Kontaktní údaje