.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Vasilij Stokurev
Text: omg furt se oháníš tím, že jsme to ještě nehráli, todle sis strč někam... Chápu, že se to někomu třeba líbí, ale todle už je stupidní fanatické zastávání, vždyť píšeš úplné kraviny.

Grafika je jiná - tady je to myšleno tak, že prostě ten svět vypadá jinak... Nevypadá to jako Fallout, architektura budov, design oblečení, design brnění apod. Prostě to vypadá jinak, než jsme zvyklí. I Mad Max připomíná Fallouta více než todle.

Jídlo je mi u ...

GECK - No Bethesda si ho asi nechává pro F4...

VATS je kravina, která je tam jen pro efekt, s tahovým hraním to nemá nic společního.

S tím zabíjením nemáš pravdu

Power Armor jsme si mohli dobře prohlédnout v intru, v loading screenech a na renderech. To v F3 vypadá úplně jinak, designéři si zase dělají co chtějí.

Fallouty nebyly graficky jednoduché hry, měly detailní a velice pěkně vykreslenou 2d grafiku, která se mně osobně líbí více než grafika ve spoustě nových 3dček.

Hodnotím to, co vidím a co už se nezmění, nikde jsem nehodnotil hratelnost nebo úvodní intro, protože jsem ho nuikde neviděl :)
Kontaktní údaje